Krišjāņa Valdemāra iela 118
Rīga, Latvija

LNK labdarības fonds Charity.lv turpina atbalsta programmas ar mērķi palīdzēt mediķiem veikt neaptverami lielo darba apjomu, kas saistīti ar COVID–19 izplatības ierobežošanu. Atbilstoši noslēgtajam līgumam, tuvākās nedēļas laikā Bērnu klīniskās universitātes slimnīcai (BKUS), medicīnas darbiniekiem tiks piegādātas 75 000 medicīnisko masku.

Ikvienam no mums šajā ārkārtas situācijā jāsaprot, kā mēs katrs varam sniegt atbalstu citiem. Iespējams, kādam senioram, kaimiņam, draugam, līdzcilvēkam, kurš nonācis karantīnā, nepieciešama palīdzība. Protams, nekontaktējoties tieši.

Savukārt uzņēmējus aicinām turpināt labi iesākto atbalsta sniegšanu tiem, kuri šobrīd nodrošina veselības aprūpi.

LNK labdarības fonds Charity.lv šajā sarežģītajā situācijā aicina visus ievērot ieteikumus par maksimālu sociālo distancēšanos, to ievērojot darbavietās, draugu lokā, mājās. Ja iespējams, izmantot attālināto darbu. Īpaši pēc komandējuma vai ceļojumiem ievērot divu nedēļu karantīnu, netikties klātienē ar cilvēkiem, kuriem būtu jābūt karantīnā. Lielākā daļa mūsu uzņēmuma darbinieku jau otro nedēļu strādā attālināti. Aicinām arī citus uzņēmumus maksimāli plaši izmantot attālināto darbu, lai sociālā distancēšanās iet plašumā un kļūst par ikdienas normu vairumam no mums.

charity.lv atbalsts: 8600.00 EUR