Krišjāņa Valdemāra iela 118
Rīga, Latvija

Esterei bija tikai gadiņš, kad ģimene uzzināja par šo šausmīgo diagnozi ar nosaukumu – onkoloģiskā saslimšana.

Ārsti Latvijā nedeva daudz cerību uz izveseļošanos, tāpēc Vēveru ģimene meklēja ārstēšanās iespējas ārpus Latvijas.
Pateicoties kādai Vācijas labdarības organizācijai palīdzība tika saņemta. Estere smago ārstēšanās periodu neatceras, jo bija pārāk maza, bet joprojām bezgalīgās ārstu vizītes, regulārās analīžu nodošanas un pārbaudes viņai šķiet norma, jo “tā vienmēr ir bijis”. Ārstēšana (ķīmijterapija, staru terapija, operācijas, transplantācija, medikamentozā koma, apm. 140 dažādu veidu narkozes u. c.) ir atstājusi sekas, ar kurām Esterei jātiek galā vēl šodien. Viņa ir drosmīga un stipra, tādēļ varonīgi pārvar sāpes un nepatīkamās procedūras. Ķīmijterapijas rezultātā Esterei ir bojāti dzirdes nervi, un 6 gadu vecumā viņai uzstādīja diagnozi – abpusēja sensoneirāla smagas (IV) pakāpes vājdzirdība.

Tomēr nekas nespēj atturēt Esteri no viņas sirdslietas – dejošanas (ir izcīnītas godalgotas vietas sporta deju sacensībās). Savulaik Estere apmeklēja mūzikas skolu, kur mācījās spēlēt čellu. Vēl viņa ir izmēģinājusi spēkus kamaniņu sportā, mājās regulāri vingro, brauc ar velosipēdu un vēlas izmēģināt visu, ko var apzīmēt ar “jo trakāk, jo labāk”. Vasarās Estere labprāt apgūst golfa spēli pašvaldības nodrošinātajās golfa nodarbībās, bet pašreiz Estere savā skolā apmeklē peldēšanas un tenisa pulciņu.

Lai arī Esterei ir daudzas papildu diagnozes, par kurām ikdienā jāpiedomā, ar ģimenes un daudzu labu cilvēku atbalstu viņa pārvar grūtības un māca mums, cik ļoti ir jāmīl dzīve!
Esam gandarīti, ka varam palīdzēt arī mēs. Medikamenti un veselīgs uzturs, uztura speciālista konsultācijas, fizioterapija, kā arī psihologa konsultācijas ir tas, kas šobrīd Esterei patiešām ir nepieciešams.

LNK Charity Fund atbalsts: 1260,75 EUR