LV
Menu

Kontakti

LABDARĪBAS FONDS

Palīdzi citiem sasniegt viņu sapņus un Tu sasniegsi savējos.

Les Brauns

Vienīgais, ko mēs pa īstam varam iedot otram ir mūsu dzīves pieredze.

J.RubenisLNK Labdarības Fonds ir radījis jaunu labdarības projektu, praktisku atbalstu tiem, kas to vismazāk gaida un kam tas ir visvairāk nepieciešams!

Projekta nosaukums ir “Kopā vieglāk.” Šāds nosaukums atspoguļo projekta būtību – reālu atbalstu cilvēkiem viegli izmantojamā veidā, ik mēnesi dāvājot kasti pilnu ar dažādām pārtikas precēm un gardumiem.

Projekta mērķis ir atvieglot ikdienu maznodrošinātajiem senioriem un vientuļajiem vecākiem, uz kuru pleciem ik dienas gulstas liela atbildība, un kuri dzīves piespēlēto pārbaudījumu dēļ nav pazaudējuši savu laipno sirdi un turpina palīdzēt līdzcilvēkiem. Šie cilvēki ikdienā vieni audzina vienu vai vairākus bērnus, iztiek ar ļoti minimāliem līdzekļiem, kā arī savu brīvo laiku velta labdarībai – kāds darbojas par brīvprātīgo dzīvnieku patversmē, citi palīdz kaimiņiem, bet vēl kāds – velta savu enerģiju kopienas attīstībai.

“Kopā vieglāk” ir rūpīgi sagatavota pārtikas kaste, pilna ar visdažādākajiem ikdienā nepieciešamajiem pārtikas produktiem. Adresātiem tā tiks nosūtīta regulāri – katra mēneša pirmajos datumos.

Mēs ticam, ka, cits citu atbalstot, mēs varam radīt iespēju pilnu tagadni un drošāku nākotni mums visiem.

Mūsu mērķis ir radīt pozitīvas pārmaiņas sabiedrībā – ikvienam iedzīvotājam ir jājūtas droši un grūtā brīdī jāsaņem palīdzība. Tikai kopā mēs varam būs spēcīgi un pārtikuši! Ja zināt kādu, kurš atbilst mūsu projekta mērķauditorijai, lūdzu, sazinieties ar mums, norādot šīs personas kontaktinformāciju. Adresātu skaits ir ierobežots, bet mēs ar vislielāko prieku izskatīsim katru no pieteikumiem.

E-pasts: charity@charity.lv

PAR MUMS


Mēs ticam, ka, cits citu atbalstot, mēs varam radīt iespēju pilnu tagadni un drošāku nākotni mums visiem.

Jau vairāk nekā 10 gadu LNK labdarības fonds ‒ biedrība “Charity.LV” ‒ palīdz bērniem un pieaugušajiem ar smagām veselības problēmām un īpašām vajadzībām, maznodrošinātām personām, atbalsta sportu, kultūru un izglītību. Mēs sniedzam palīdzību pensionāriem, kuri ir pavadījuši savu darba dzīvi, strādājot būvniecībā, atbalstām mazākumtautību biedrības un veicinām Latvijas pilsoniskās sabiedrības attīstību. Rūpējamies arī par slimiem vai nelaimē nonākušiem dzīvniekiem.

Biedrības darbības ietvaros esam iepazinušies ar organizācijām, kuru vīzija un mērķi vieno un iedvesmo arī mūs. Par piemēru varam minēt tikai dažas no tām: palidzesim.lv, Rēzeknes autisma biedrība, bezvests.lv, kaķu palīdzības centrs “Remi”, labdaribas fonda "Bērnu rīts" un citas.


Kopējais biedrības “Charity.LV” sniegtais finansiālais atbalsts gadā sasniedz aptuveni 150 000 EUR.
2023
2022
2021
2020
2019
2018
20 pieteikumi
97 000 EUR atbalsts
32 pieteikumi
552 322 EUR atbalsts
26 pieteikumi
263 463 EUR atbalsts
29 pieteikumi
84 391 EUR atbalsts
27 pieteikumi
190 474 EUR atbalsts
30 pieteikumi
181 252 EUR atbalsts

Komanda

Aleksandra Strode
- Biedrības "Charity" valdes locekle
Jūlija Belkina
- Biedrības "Charity" direktore

Pieteikt atbalstu

Atbalstam var pieteikties gan privātpersonas, gan juridiskas personas.
Lai saņemtu biedrības atbalstu, izvēlieties un aizpildiet pieteikumu, kas atbilst jūsu projekta vajadzībām.

Privātpersonām, kurām nepieciešams finansiālais atbalsts medicīnisko izdevumu apmaksai, lūgums lejupielādēt un aizpildīt:
privātpersonas pieteikums par medicīniskiem izdevumiem,
līguma veidlapa,
maksājuma pieprasījums.

Privātpersonām, kurām nepieciešams finansiālais atbalsts, lūgums lejupielādēt un aizpildīt:
pieteikums projektam,
līguma veidlapa,
budžeta forma,
maksājuma pieprasījums,
projekta atskaites veidlapa,
finanšu atskaites forma.  


Juridiskām personām (organizācijām/biedrībām) lūgums lejupielādēt un aizpildīt:
pieteikums projektam,
līguma veidlapa,
budžeta forma,
garantijas vēstule,
maksājuma pieprasījums,
projekta atskaites veidlapa,
finanšu atskaites forma.


Aizpildītos pieteikumus jānosūta uz e-pastu: info@charity.lv
Nodokļa atlaide veido 85 % no ziedotās summas.
Svarīgi, ka ziedojuma vērtībā var iekļaut ne tikai finansiālos līdzekļus, bet arī mantu
Lai uzņēmums saņemtu atlaidi, ir jānoslēdz ziedojuma līgums
Kopējā atlaide par visiem uzņēmuma ziedojumiem nevar pārsniegt 20 %

Projekti

Bērni

Bērni veido mūsu nākotni un nav nekā svarīgāka par viņu veselību un dzīvesprieku.

Nodrošinām atbalstu bērniem, kuri dažādu iemeslu dēļ ir nonākuši grūtībās. Biedrības “Charity.LV” darbība ir konkrētu mērķu vadīta – katrā atsevišķā gadījumā cenšamies panākt visu atbildīgo institūciju un cilvēku sadarbību un esam neatlaidīgi, līdz sasāpējušais jautājums tiek atrisināts.


 
Bērni

Sports

Mēs iestājamies par Latvijas bērnu, jauniešu, amatieru un profesionālā sporta attīstību Latvijā un atpazīstamību pasaulē.

Sports vienmēr ir vienojis cilvēkus. Mēs vēlamies, lai ikvienam būtu iespēja aktīvi sportot, izvēlēties vispiemērotāko sporta veidu, piepildīt un pilnveidot sevi.

 
Sports

Veselība

Veselība ir dzīves kvalitātes pamats.

Biedrība “Charity.LV” palīdz visu vecumu personām, kurām nepieciešams uzlabot savu veselības stāvokli. Mēs palīdzam nodrošināt nepieciešamās ķirurģiskās procedūras, ārstu konsultācijas, rehabilitācijas procedūras un cita veida medicīnisko atbalstu.

 
Veselība

Kultūra un zinātne

Zinātne un tehnoloģijas ir galvenais ražošanas un sabiedrības labklājības virzītājspēks. To mēs redzam gan uzņēmuma ikdienā, gan visas valsts attīstībā. Tāpēc biedrība “Charity.LV” palīdz Latvijas zinātnei, piemēram, Latvijas Zinātņu akadēmijai rīkot tās ikgadējo konkursu “Gada balva” zinātnē. 

Kultūra padara mūsu dzīvi krāšņāku, bagātina cilvēku ikdienu un veido valsts tēlu pasaulē. Lai palīdzētu plaukt un attīstīties kultūras nozarēm, biedrība “Charity.LV” atbalsta vietējos māksliniekus, viņu projektus un izstādes.
 


 
Kultūra

Dzīvnieku aizsardzība

Kaķi ir cilvēku labākie draugi. Vai otrādi...

Lai rūpētos par kaķiem, kas piedzimuši uz ielas vai nonākuši bēdīgās situācijās, biedrība “Charity.LV” ceļ vairākas kaķu mājas gan Rīgā, gan Jelgavā, kas palīdzēs vismaz 150 kaķiem saņemt nepieciešamo medicīnisko palīdzību, ēdienu un pajumti līdz brīdim, kad tie atradīs savas jaunās mīlošās ģimenes.
Dzīvnieku aizsardzība

Atbalstītie projekti

Informējam, ka portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.