Krišjāņa Valdemāra iela 118
Rīga, Latvija

“LNK Labdarības fonds” realizē jaunu labdarības projektu “Kopā vieglāk” –  rūpīgi sagatavota pārtikas kaste maznodrošinātajiem

“LNK Labdarības fonds” kopš 2023. gada rudens attīsta jaunu labdarības projektu “Kopā vieglāk”, kas ir rūpīgi sagatavota pārtikas kaste ar ikdienā nepieciešamajiem pārtikas produktiem maznodrošinātajiem senioriem un vientuļajiem vecākiem.

Projekta nosaukums “Kopā vieglāk” atspoguļo projekta būtību – praktisku atbalstu līdzcilvēkiem, ik mēnesi dāvinot un piegādājot tiem pārtikas kastes, piepildītas ar dažādiem ikdienā nepieciešamiem pārtikas produktiem. Adresāti šo palīdzību kopš pagājušā gada rudens saņem regulāri, katra mēneša sākumā.

Projekta “Kopā vieglāk” mērķis ir atvieglot ikdienu maznodrošinātiem senioriem un vientuļajiem vecākiem, uz kuru pleciem ik dienas gulstas liela atbildība, un kuri dzīves pārbaudījumu dēļ nav pazaudējuši cilvēcību un turpina palīdzēt citiem. Šie cilvēki ikdienā vieni audzina vienu vai vairākus bērnus, iztiek ar ļoti minimāliem līdzekļiem, kā arī savu brīvo laiku velta labdarībai – kāds ir brīvprātīgais dzīvnieku patversmē, cits palīdz kaimiņiem, bet vēl kāds – velta savu enerģiju vietējās kopienas attīstībai.

Fonda mērķis ir radīt pozitīvas pārmaiņas sabiedrībā, kur ikviens iedzīvotājs jūtas droši un grūtā brīdī saņem palīdzību. Ja zināt kādu, kurš atbilst projekta “Kopā vieglāk” mērķauditorijai, sazinieties ar fondu e-pasts: info@charity.lv, norādot šīs personas kontaktinformāciju. Lai gan projekta adresātu skaits ir ierobežots, tomēr fonds savu iespēju robežās izskatīs katru pieteikumu. Šis būs praktisks atbalsts tiem, kas to vismazāk gaida, bet kam tas ir visvairāk nepieciešams! Kopā cits citu atbalstot, varam radīt iespēju pilnu tagadni un drošāku nākotni. Tikai kopā mēs varam būs spēcīgi un pārtikuši!