Krišjāņa Valdemāra iela 118
Rīga, Latvija

Lai atbalstītu Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitātes (LBTU) Veterinārmedicīnas fakultātes (VMF), Mazo dzīvnieku patversmes  darbības nodrošināšanu sadarbībā ar nekustamo īpašumu aģentūru “Latvia Sotheby’s International Realty” Latvijā patversmei ziedo 10 000 eiro.

LBTU VMF Mazo dzīvnieku patversme, kuras rīcībā ir arī jaunā patversmes kaķu novietne  – “Kaķu māja”, kas pērn pavasarī ar “LNK Labdarības fonds” atbalstu tika atklāta Jelgavā, ir ēta, droša un skaista mājvieta dzīvniekiem, kuri gaida adopciju. Dzīvnieki tagad mitinās modernās telpās, tomēr kaķu uzturēšana un aprūpe katru dienu prasa nopietnus papildus izdevumus. Tādēļ, lai ikdienas vajadzībām nepieciešamās lietas, kā piemēram, skaidu granulas pakaišiem, dzīvniekiem patversmē kādu laiku būtu pietiekošā daudzumā, lai pabeigtu telpu labiekārtošanu, segtu veterināros pakalpojumus un citas saimnieciskās lietas, “LNK Labdarības fonds” un “Latvia Sotheby’s International Realty” kopīgā akcijā ziedoja VMF Mazo dzīvnieku patversmei papildus līdzekļus.

Lai šī vieta bez saimnieka un aprūpes palikušiem kaķiem “Kaķu māja” ir vēl patīkamāka, kurā cilvēkiem izvēlēties un iepazīties ar savu nākamo četrkājaino ģimenes draugu, AS “LNK Industries” un “Latvia Sotheby’s International Realty” kopīgais atbalsts ir ļoti nozīmīgs.

Šīs nav vienīgais atbalsts mūsu četrkājainajiem draugiem. 2022. gada rudenī ar fonda atbalsu atklātā un jau veiksmīgi darbojas kaķu māja Pārdaugavā, Kauguru ielā 10. “Kaķa sirds”, kur vienā ēkā ir apvienota patversme un veterinārā klīnika. Projekts realizēts “LNK Labdarības fonds” un kaķu glābšanas brīvprātīgo organizācijas “Kaķu palīdzības centrs “Remi”” sadarbības rezultātā.