Atzīmējot Starptautisko kaķu dienu, “LNK Labdarības fonds” komanda viesojās Jelgavas dzīvnieku patversmē “Kaķu māja”, lai apciemotu tās četrkājainos iemītniekus un sniegtu atbalstu patversmes nozīmīgajam darbam.
“Katram kaķim ir unikāls dzīvesstāsts un savs raksturs, ko šeit ar patiesu cieņu un mīlestību novērtē. Viņiem tiek nodrošināta vislabākā aprūpe un mīlestība, un tas nebūtu iespējams bez patversmes darbinieku nesavtīgā darba. Šeit strādā cilvēki ar lielu sirdi – viņi ik dienas velta savu laiku, pacietību un zināšanas, lai nodrošinātu, ka katrs dzīvnieks jūtas droši, aprūpēts un mīlēts,” stāsta “LNK Labdarības fonds” valdes locekle Aleksandra Strode.
Šobrīd patversmē “Kaķu māja” mājvietu raduši vairāk nekā 50 kaķi, un katrs no tiem ar cerību gaida dienu, kad atradīs savas īstās mājas un mīlošos saimniekus. Starp iemītniekiem ir arī kaķēni – gan puikas, gan meitenes, raibi, strīpaini un vienkrāsaini. Visi viņi ir dzīvespriecīgi, rotaļīgi un ar nepacietību gaida savu jauno ģimeni.