Intervijā lasiet par galvenajiem fonda mērķiem, uzdevumiem un projektiem, un to kā Jūlija uzņēmās LNK Charity Fund vadību.

Fonda LNK Charity Fund valdes locekle Jūlija Belkina šogad tika nominēta balvai TOYP Latvia kategorijā – ieguldījums bērnos, cilvēktiesības, miers pasaulē.

Jūlija Belkina holdinga LNK Group dibinātā fonda LNK Charity Fund vadībā iesaistījās 2013. gadā, sniedzot ikgadēju atbalstu aptuveni 200 000 eiro apmērā cilvēkiem, kas nokļuvuši sarežģītā dzīves situācijā. Fonds ir atbalstījis dažādas organizācijas un biedrības, piedaloties projektos, kas saistīti ar kultūru, izglītību, sportu un sabiedrības veselību, īpaši lielu uzmanību veltot projektiem, kas saistīti ar bērnu atbalstu.

Pašlaik viena no Fonda prioritātēm  ir palīdzības sniegšanu bērnunamiem un maznodrošinātām ģimenēm. «Mans uzdevums ir sadzirdēt un ieraudzīt tādus cilvēkus, kā arī darīt visu iespējamo, lai pasaule viņiem uzsmaidītu un lai viņi sajustu patiesu atbalstu un siltumu.», uzsver Jūlija Belkina.

twodigits game justify;”>LNK Charity Fund holdings LNK Group dibināja 2010. gadā, lai apvienotu holdinga uzņēmumu un to partneru pūles, nodrošinot labāko labdarības projektu vadību un to izpildes maksimālo efektivitāti. Vairāk par fondu: www.charity.lv

TOYP balvai šogad dažādās kategorijās nominēti 18 lieliski jauni cilvēki – personības, kas ģenerē labas idejas un tās arī ir sekmīgi īstenojuši. Labdarības projekts – balva TOYP (Ten Outstanding Young Persons) Latvia tiek organizēta ar mērķi veicināt jauniešu izglītošanos un iesaistīšanos pilsoniskās sabiedrības attīstībā Latvijā, iedvesmojot jauniešus uz sasniegumiem savā izvēlētajā darbības jomā, būt labākiem līderiem un radīt pozitīvas pārmaiņas sabiedrībā. TOYP balva tiek piešķirta vienā no 10 nomināciju kategorijām.